„Aki ülőmunkát végez, annak kötelezővé tenném, naponta” – Így masszírozd ki a feszültséget magadból
Amikor a tested már kiabál, hogy csinálj valamit, mert baj lesz… na, azt ne várd meg.
Amikor a tested már kiabál, hogy csinálj valamit, mert baj lesz… na, azt ne várd meg.
Olvassátok el dr. Rádi Katáék történetét, és megértitek, akkor is, ha nem vagytok érintettek, hogy miért fontos tudnunk, beszélnünk a korababák és családjaik traumáiról!
A hisztaminérzékenységnek számtalan oka lehet (érdemes utánajárni a mélyebb okoknak is), de ha diagnosztizáltak, akkor arra számíts, hogy életmódváltásra lesz szükséged. Lilla mutatja az első lépéseket:
Szabina egy csodaszép fiatal anyuka, aki második várandóssága alatt azért várta a 12. heti genetikai ultrahangot, hogy kiderüljön, milyen nemű lesz a kisbabája. Sajnos nem csak ez derült ki.
A diabétesz hónapja kapcsán fontos, hogy beszéljünk a betegséggel járó sebekről és kezelésükről is. Mit tehet a család az idős, beteg rokonért? Mik az otthoni ellátás alapszabályai? Hogyan lehet elkerülni, hogy esetleg kórházi felülfertőzésnek tegyük ki az amúgy is érzékenyebb szervezetű beteget?
A rendszeres szűrés mellett az önvizsgálat is lényeges. Mondd szépen utánunk: minden hónapban! Igen! Minden hónapban legalább egyszer! Mi pedig adunk pár hasznos tippet hozzá:
Ha te vagy a gyerekeid folyton esnek-kelnek, vagy csak szeretnéd tudni, hogyan érdemes kezelni a sebeket, hogy gyorsabban és szebben gyógyuljanak, ez a cikk neked készült:
Nyáry Luca családjában többen is küszködnek, küszködtek depresszióval, mély, sötét pszichés fájdalommal, amit önkéntes száműzetésbe vonulva igyekeztek feldolgozni, és közben hajlamosak voltak azt hinni, csak őket érinti egyedül… Száz év magány, és száz év csak azért is összetartás.